Push-up rifle

Push-up rifle vám zmenia život – a to doslova. Zapracujte na vašej figúre bez toho, aby ste museli pohnút prstom a vyberte si zo širokej ponuky riflí s push-up efektom, ktoré pomôžu vašej postave dodať šmrnc.

Push-up rifle

Push up rifle pomôžu vylepšiť vašu figúru!

Premyslený strih push up jeans s šikovne riešenými vreckami vykúzli efekt plnšieho pozadia. Dámske rifle push up preto milujú nielen ženy, ktoré potrebujú opticky vytvoriť ilúziu kriviek, ale všetky dámy, čo túžia po zvodnej postave. Predĺžte si nohy a uberte si pár kíl, spoľahnite sa na push up rifle s vysokým pásom!

Náš tip

Push-up rifle ako každé iné

Rifle s push-up efektom sa dnes vyrábajú v strihoch, ktoré sú na nerozoznanie od klasických riflí. Ak je vašim cieľom spevniť boky alebo zadok, zachránia vás push-up rifle dnes už takmer v každej farbe a v rôznych prevedeniach.

Aj vďaka širokej ponuke na Modio sa presvedčíte o tom, že za pomoci push-up riflí môžete vykúzliť takmer akýkoľvek outfit v športovom, ležérnom aj viac elegantnom štýle.

Push-up rifle ako každé iné
Push-up rifle ako každé iné
Push-up rifle ako každé iné

Na akej postave vyzerajú push up nohavice najlepšie?

Push up džínsy si môže dovoliť nosiť každá žena. Najviac ich ocenia dámy s postavou typu obdĺžnik, ktorým chýbajú typické krivky. Rafinovaný strih push up riflí sa postará o to, čo vám do vienka nadelené nebolo. Zvýraznite svoju ženskosť a zdvihnite si sebavedomie v džínsoch, ktoré nebudete chcieť vyzliecť!