Výbava pre paddleboarding Ocean Pacific

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Ocean Pacific
Kategórie
Filtrovanie

Čo je to paddleboard?

Paddleboard je plavidlo, ktoré pripomína surfovaciu dosku, avšak je nafukovací a užívateľ na ňom stojí, pričom pádluje. Paddleboarding je pomerne pokojná aktivita, ale nie je dobré podceňovať správne vybavenie. Spolu s paddleboardom je vhodné zaobstarať nielen pádlo na paddleboard, ale aj vhodnú pumpičku a vak na prenášanie nenafúknutého paddleboardu.

Kam na paddleboard?

Paddleboard môžete vziať k akémukoľvek jazeru či rybníku, prípadne aj na pokojnejšiu rieku. Nepotrebujete žiadne osvedčenie ani kurz, jednoducho ho nafúknete a jazda môže začať. Jednoduché, že? Na mori môže byť pádlovanie a udržanie stability trochu ťažšie, ale rozhodne to stojí za vyskúšanie. Samotné plavidlo si môžete vybrať podľa nosnosti, vyššiu váhu znesie napríklad paddleboard Aqua Marina či Jobe.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri výbere doplnkov záleží predovšetkým na tom, aký ste plavec. Pre nie príliš zdatných plavcov a tiež malé deti odporúčame zaobstarať plávacie vesty, ktoré zaistia bezpečnosť pri pádoch do vody. Vzhľadom k tomu, že sa jedná skôr o letnú aktivitu, nie je potrebný špeciálny odev. Pokiaľ však chcete svoje cennosti vziať so sebou, kúpte si nepremokavý vak.

Preskúmajte kategórii výbava pre paddleboarding a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie windsurfing, výbava pre paddleboardingskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Ocean Pacific, objavujte nové e-shopy a obchody - Muziker.sk, Mastersport.sk a Lidl.sk alebo vyberajte podľa farieb.