Horské elektrobicykle Amulet

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Amulet
Kategórie
Filtrovanie

Horský elektrobicykel odvedie pol práce za vás

Prvá otázka, na ktorú by ste si mali pri výbere vhodného horského elektrobicykla odpovedať je, kam s ním budete vyrážať najčastejšie. Podľa toho sa uistite, že je horský elektrobicykel tá správna voľba. Podľa frekvencie jazdenia si potom vyberte, či investovať do kvalitnej batérie, ktorá zvládne dlhší dojazd, alebo si vystačíte aj s menej výkonnou, ktorá je výrazne lacnejšia.

Do akého terénu vyraziť?

Elektrobicykle svojim prispôsobením presne kopírujú kategórie klasických bicyklov, preto je jasné, že sa vášmu novému horskému elektrobicyklu bude najviac páčiť na nespevnených lesných a poľných cestách, kde si ľahko poradí s každým výmoľom. Na hladký asfaltový povrch zostaňte verní mestskému elektrobicyklu.

Parametre, ktoré nesmiete zabudnúť

Elektrobicykel vyberajte podľa veľkosti rámu a tiež podľa pánskeho či dámskeho prevedenia. Prehľad by ste tiež mali mať v tom, ako dlho sa batéria nabíja, ako najrýchlejšie sa dá na vašom novom elektrobicykli ísť, ale aj aký typ motora obsahuje – najpoužívanejšie a tiež najkomfortnejšie je samozrejme stredové umiestnenie motora. Vyberajte tak, aby pre vás bola jazda zábavou.

Preskúmajte kategórii horské elektrobicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie cyklistické komponenty a náhradné diely, horské elektrobicykledetské odrážadlá čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Amulet, objavujte nové e-shopy a obchody - Sportby.sk, Decathlon.sk a EXIsport alebo vyberajte podľa farieb.