Kabelky - vrece Calvin Klein

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Calvin Klein

Dajte zbohom starej kabelke. Kúpte si kabelku v tvare vreca

Omrzela vás už vaša klasická kabelka? Zaobstarajte si vrece! Čo sa na prvý dojem môže javiť ako príliš neformálny a nevýrazný kúsok, ktorý je určený iba pre praktické športové ženy, je v skutočnosti nedbalá elegancia pre dámy s vycibreným vkusom a chuťou experimentovať. Skutočné skvosty nájdete pri značkách NOBO, Guess či Karl Lagerfeld.

V jednoduchosti je sila

So vzorom si nemusíte lámať hlavu. Strih kabelky je tu natoľko výrazný, že si bude najviac rozumieť s monochromatickým farebným prevedením, ktoré sa vám bude zároveň výborne kombinovať. Pokiaľ však trváte na vzore či potlači, vyberte si z ponuky casual látkových vriec, ktoré si zamilujete.

Cez jedno rameno, alebo snáď cez obe?

V lete vám tento typ kabelky poskytne toľko priestoru, že s ňou budete môcť bez problémov vyraziť aj k vode. Skvelou správou je tiež to, že vám jej strih umožní nosiť ju nielen cez jedno rameno, ale dokonca cez obe, rovnako ako klasický batoh. Vrecovú kabelku si skrátka obľúbite, či už chcete alebo nechcete.

Preskúmajte kategórii kabelky - vrece a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske košele, dámske kardiganydámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - HUMANIC, Bezvasport.sk a Answear.sk alebo vyberajte podľa farieb.