Plážové tašky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Akú plážovú tašku zvoliť?

Určite to poznáte, idete na pláž a neviete, kam dať všetky svoje veci vrátane vychladeného drinku. Pri výbere plážovej tašky je preto vhodné si určiť, aká veľkosť a materiál je pre vás najvhodnejšia. Krok vedľa neurobíte ani zladením tašky so zvyškom outfitu. Prezrite si našu ponuku a stavte na obľúbené značky Art of Polo, Halfar alebo Roxy.

Slamená plážová taška? Hlavne aby bola veľká!

Plážové tašky sú spravidla väčších rozmerov s dlhým úchytom, ktorý je určený na zavesenie na rameno. Doby, kedy bola taška na pláž bez vreciek a ďalších vlastností, sú preč. V súčasnej dobe môžete zakúpiť plážovú tašku slamenú, plátennú, nylonovú alebo plastovú, ktorá je samozrejme úplne nepremokavá. Vrecko na drobnosti nesmie chýbať a niektoré modely sa pýšia aj termo časťou.

K moru aj na prechádzku

Plážová taška by mala hravo pojať deku či osušku. Niektoré druhy môžete využiť aj do mesta ako nákupnú tašku. Skrátka sa jedná o veľmi univerzálnych pomocníkov. Pokiaľ už máte adepta na ideálnu plážovú tašku, nezabudnite ju zladiť s ďalšími doplnkami, ako sú letné sandále, slnečné okuliare či klobúk, ktoré si môžete vybrať priamo u nás.

Preskúmajte kategórii plážové tašky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske kardigany, dámske vychádzkové teniskydámske mikiny čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Vero Moda, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Londonclub.sk a Factcool.sk alebo vyberajte podľa farieb.