Shopperky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Shopper kabelka: veľká kabelka na všetko potrebné

Ak so sebou potrebujete nosiť viac vecí, shopperky poskytujú dostatok miesta nielen na peňaženku, kľúče, mobil a šminky, ale aj na ďalšie dôležité položky. Praktické sú nielen do práce, na nákup či do školy, ale aj na cestovanie. Ikonou medzi shopper kabelkami je značka O bag, ale zaujímavé kúsky nájdete aj v kolekcii Guess.

Ukážte svoj štýl!

Shopper kabelka na seba dokáže strhnúť pozornosť, preto si vyberajte takú, ktorá sa k vám hodí najlepšie. Môžete si vybrať nielen kožené shopperky, ale aj látkové alebo z ekokože. Čierna alebo hnedá sú univerzálne farby, zladiteľné ku všetkému, no ak máte chuť experimentovať, žltá je tiež výbornou voľbou, ako dodať outfitu šmrnc.

Preskúmajte kategórii shopperky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske kardigany, dámske košeledámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Londonclub.sk, Letnyhit.sk a CoolTopanky.sk alebo vyberajte podľa farieb.