Ostatné kabelky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Drevená, prútená či slamená kabelka?

Dnešná doba fandí eko móde. A ako inak byť v mestskej džungli čo najviac prepojená s prírodou, ako práve za pomoci krásnej kabelky z toho, čo príroda dala? Oživte váš letný šatník nielen slameným klobúkom, ale aj slamenou, prútenou či drevenou kabelkou. Nádherne sa kombinujú a majú skrátka šmrnc. Vyberať môžete u obľúbených značiek Guess či Calvin Klein.

Kabelka, ktorá podčiarkne váš športový outfit?

Tak nejako asi tušíte, že vaša obľúbená kožená kabelka úplne neladí k športovým legínam a softshellovej bunde, však? Žiadny problém! Majte v zálohe pripravenú športovú kabelku, ktorá poslúži rovnako a nebude zbytočne kaziť športovú kompozíciu. Prehoďte si ju cez rameno alebo ledabolo ako crossbody a dajte tak svetu vedieť, že máte módu v malíčku.

Na nákup, cvičenie alebo k vode?

Reč je jednoznačne o plátenej kabelke, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte si takú, ktorá bude vyjadrovať vašu osobnosť a znalosť módnych trendov. Stačí, keď sa budete držať pravidla, že menej je niekedy viac. Nezabudnite ju udržiavať v čistote a neprepchávajte ju až po okraj.

Preskúmajte kategórii ostatné kabelky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie crossbody kabelky, dámske košeledámske plátenky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Puma a Guess, objavujte nové e-shopy a obchody - Stylin.sk, Delmas.sk a Premamku.sk alebo vyberajte podľa farieb.