Mestské bicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Mestský bicykel si zamilujete

Mestské bicykle sú praktickým dopravným prostriedkom, vďaka ktorému bez väčších problémov dôjdete na nákup, ušetríte za parkovanie a ešte urobíte niečo pre svoje zdravie. Iste vás poteší, že s pribúdajúcimi cyklotrasami nie je nutné jazdiť za každú cenu len v hustej mestskej premávke, ale môžete využiť napríklad aj mestský park.

S mestským bicyklom aj do prírody?

Mestské bicykle sú pohodlné, vytvorené tak, aby ste mohli ísť pokojne aj v šatách či v saku. Dámsky mestský bicykel má znížený rám, takže dámy sa nemusia obávať zložitého nasadania v sukni. Pánsky mestský bicykel má naproti tomu vyšší rám. Bicykel do mesta môžete využiť aj pri prechádzkach prírodou. Ak vás čaká náročný terén, zvoľte radšej horský bicykel.

Dizajn mestského bicykla

Čo sa týka prevedenia, môžete vyberať z najrôznejších farieb a veľkostí. Ďalšie doplnky si následne zvolíte podľa svojho uváženia. Určite vám nesmie chýbať košík na nákup, zvonček a zámok. Pre vyššiu bezpečnosť odporúčame jazdiť s cyklistickou prilbou. Medzi sortimentom bicyklov nájdete aj originálne modely, napríklad taký mestský retro bicykel s bodkami zaujme každého!

Preskúmajte kategórii mestské bicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie karimatky a matrace, kolieskové korčuleskateboardy, longboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia , objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.