Cestné a gravel bicykle

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Cestný bicykel na rovný terén

Ako už názov napovedá, cestný bicykel je doma na hladkom, rovnom povrchu, kde nemusí tlmiť takmer žiadne nárazy a dopraje vám dostatok pohodlia. Jeho prednosťou je najmä rýchlosť a tuhosť pri zábere. Skrátka ideálny bicykel pre milovníkov svižnej jazdy. Stačí si len vybrať z dámskej či pánskej varianty a vyraziť brázdiť svet na dvoch kolesách.

Pre nerozhodných jazdcov

Stále ste sa ešte nerozhodli, či si zaobstarať cestný alebo radšej horský bicykel? Jazdíte prevažne na hladkom povrchu, ale občas zájdete aj na poľnú cestičku, s ktorou si cestný bicykel príliš dobre neporadí? Potom ste jednoznačne skvelým typom pre gravel bicykel, ktorý kombinuje prvky cestného a horského bicykla, sedíte na ňom aerodynamicky ako na cestnom, ale má nižšie ťažisko a gravel či MTB plášte.

Ak chcete brať cyklistiku vážne

Zháňate niečo skutočne extra? Pokiaľ nemáte hlboko do vrecka, rozhodne zauvažujte o odľahčenej karbónovej verzii, ktorá je o triedu vyššie od klasických cestných bicyklov. Veľkosť rámu bude vždy vychádzať z výšky vašej postavy a tiež sa tu môžete spoľahnúť na pravidlo, že drahšie znamená lepšie. Kvalita a životnosť komponentov je priamo úmerná ich cenovej kategórii.

Preskúmajte kategórii cestné a gravel bicykle a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, karimatky a matracegymnastika čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia , objavujte nové e-shopy a obchody - Sportby.sk, Alza.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.