R-spekt detská mikina s kapucňou lady carper pink - 9-10 rokov

Mikina je vyrobená z výberového teplého bavlneného úpletu v príjemnej svetlo ružovej farbe, ktorý bol doplnený pre zvýšenie odolnosti a predĺženie životnosti ešte väčšou prímesou polyesterových vlákien. Výsledný textilný materiál potom prináša deťom maximálny pocit pohodlia, telesného tepla a súčasne je tiež dostatočne pripravený na ich aktívny pohyb v meste aj v prírode.
Mikina má vpredu praktickú veľké klokanie vrecko, dokonalú ochranu hlavy potom zaisťuje veľká kapucňa, ktorá má z vnútornej strany jemne melírovanú šedú farbu. Pás a rukávy sú zakončené širokými pružnými nápletmi, ktoré dokonale ochráni detské telo v chladnejšom počasí. Tlačové farby sa nesú v duchu kombinácie odtieňov tmavo šedej a tmavo ružovej farby, aby ešte viac zvýraznili atraktívne street prevedenie celej mikiny. Na prednej strane nájdeme veľký nápis Lady Carper spolu s motívom kapra, rovnaký tlačový motív sa potom opakuje v menšom prevedení tiež dole na zadnej strane mikiny. Tlač dopĺňajú na ramene a kapucni ešte loga značky R-spekt limited edition.
Detská mikina Lady Carper pink dopĺňa svojím jedinečným štýlom úspešný rad mikín Lady Carper, ktoré sú určené mamičkám a teraz tak môžete oblečenie svojich detí dokonale zladiť spolu s tým svojím. Táto mikina urobí radosť všetkým deťom, ktorým sa páči náš dizajn, pohodlie a klasický R-spekt štýl a to nielen pri vode, ale aj doma alebo v džungli veľkomesta.
Farebné prevedenie: svetlo ružová mikina s melírovo šedými doplnkami / výtlačky vo farbách tmavo šedá & tmavo ružová
Materiálové zloženie: 35% bavlna, 65% polyester
Ponúkame v detských veľkostiach: 3/4, 5/6, 7/8, 9/10 a 11/12 rokov
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie dámske mikiny