Tričkové šaty

Tričkové šaty sa pohodlne nosia a majú uvoľnený strih. Využijete ich ako v neformálnych, tak formálnych outfitoch, rovnako ako v letných a zimných mesiacoch. Ak túžite po nevšednom looku, pridajte košeľu s dlhým rukávom, pančuchové nohavice alebo zaujímavú bundu.

Tričkové šaty

Tričkové šaty: pohodlie bez hraníc

Dámske tričkové šaty patria k basic kúskom, ktoré vám nesmú v šatníku nikdy chýbať. Pohoviete si v nich na gauči, vyrazíte na prechádzku do prírody či za športom. Niet preto divu, že sú tričkové šaty k dostaniu hlavne u športových gigantov Nike, Adidas, Tommy Hilfiger či Calvin Klein. Na high fashion kúsky narazíte ale aj v podaní značiek H&M či Guess.

Náš tip

Pôsobivý dojem vykúzlia dlhé tričkové šaty

Športový dojem tričkových šiat okamžite zotrasiete sériou chytrých detailov, ktoré aj z tak pohodlného kúsku urobia spoločenský model.

Nude tóny, efektné zdôraznenie pása, vypchávky v ramenách a jemné elegantné doplnky vytvoria z tričkových šiat malú večernú róbu. Zaobídete sa dokonca aj bez podpätkov, vďaka čomu v pohodlí pretancujete celú noc.

Pôsobivý dojem vykúzlia dlhé tričkové šaty
Pôsobivý dojem vykúzlia dlhé tričkové šaty
Pôsobivý dojem vykúzlia dlhé tričkové šaty

Detaily sú rozhodujúce

Športový dojem tričkových šiat má na svedomí hlavne kapucňa, vrecká a výrazná potlač. Ak sa chcete zbaviť ležérneho vzhľadu, choďte radšej cestou tých jednofarebných bez rušivých detailov. V oversize voľných tričkových šatách zamaskujete nejaké to kilo, a navyše budú skvele vyzerať pokojne aj v kombinácii s džínsami a koženou bundouPôsobivý dojem vykúzli dlhé tričkové šaty.