Zjazdové lyže Blizzard

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Blizzard
Kategórie
Filtrovanie

Zjazdové lyže pre malých aj veľkých

Či už vás zjazdové lyže len lákajú, alebo vás už úplne pohltili, určite premýšľate, ako si tento krásny šport maximálne spríjemniť a prispôsobiť ju presne svojim potrebám. Ešte než sa pustíte do samotného výberu, zamyslite sa nad otázkou, aký zdatný lyžiar ste. Pre začiatočníkov sa hodia mäkšie lyže s kompozitovým jadrom, pre pokročilých lyžiarov sú potom vhodné tvrdšie lyže s dreveným jadrom, ktoré nerozhodí ani väčšia rýchlosť.

Ako vybrať zjazdové lyže?

Neviete, aké dlhé zjazdové lyže kúpiť? Úplne zásadné je, či vyberáte lyže dámske, pánske alebo detské zjazdové lyže. Chybu neurobíte, keď vyberiete tie, ktoré vám siahajú medzi ramená a nos - hodia sa pre začiatočníkov aj pokročilých. Ak plánujete lyžovať výhradne na upravených zjazdovkách, pozerajte sa po lyžiach typu allround, allmountain či slalomových. Najviac obľúbené sú zjazdové lyže Head, Salomon alebo Fischer.

Samotné lyže nestačia

Aby ste si lyžovanie skutočne vychutnali, nezabudnite vybrať skutočne kvalitné lyžiarske oblečenie, v ktorom vám bude teplo a komfortne. Ideálna je na tento účel lyžiarska kombinéza - tá je navyše naozaj štýlová! Nezabudnite okrem iného ani na ochranné a bezpečnostné doplnky ako lyžiarske okuliare, rukavice či helmu. V neposlednom rade aj na kvalitný vak na zjazdové lyže, v ktorom sa nič nezničí.

Preskúmajte kategórii zjazdové lyže a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie obaly na lyže a lyžiarky, zjazdové lyželyžiarske prilby čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Blizzard, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, EXIsport a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.