Chlapčenské gumáky Demar

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Demar
Kategórie
Filtrovanie

Ideálna obuv do daždivého počasia

Mláky, blato, kaluže... tie sú tu pre chlapcov. Určite veľmi dobre poznáte, ako radi sa malí chlapci prechádzajú takýmto terénom. Zaobstarajte im skvele padnúce chlapčenské gumáky, v ktorých sa už nebudú musieť obzerať na okolie. Potom už len dobre padnúca pláštenka a budete môcť vyraziť aj do naozaj nevľúdneho počasia.

Vyberte si preferovanú farbu aj značku

V tejto kategórii môžete vyberať chlapčenské čižmy v najrôznejšom prevedeniach a vzoroch. Súčasťou je pritom množstvo obľúbených farieb, medzi ktoré patrí napríklad klasická modrá alebo zelená. Gumáky pre najmenších bývajú doplnené vzorom najrôznejších rozprávkových postavičiek, čím sú pre detské oči ešte lákavejšie.

Nízke aj vysoké čižmy

Pri výbere nezabudnite zohľadniť, akej výške čižiem dáte prednosť. Na trhu sú totiž k dispozícii modely s výškou až po kolená, ale aj členkové čižmy. Využijete ich pri cestách v daždivom počasí alebo napríklad prechádzkach lesom. Ich veľkou výhodou je pritom veľmi jednoduché čistenie – bez obáv ich môžete umývať vodou.

Preskúmajte kategórii chlapčenské gumáky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské gumáky, dievčenské snehuledievčenské gumáky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Demar, objavujte nové e-shopy a obchody - Johnc.sk, Sportisimo.sk a Factcool.sk alebo vyberajte podľa farieb.