Bodkované blúzky

Niet pochýb, že každý šatník potrebuje bodkovanú blúzku. Jednoduchá bodkovaná potlač je základom šatníka, do ktorého sa vždy oplatí investovať. Vybrať si môžete priliehavé, alebo naopak voľné kúsky, ktoré je možné zastrčiť do nohavíc.

Bodkované blúzky

Blúzka s bodkami: štýlový kúsok na leto

Dochádzajú vám v móde nápady? Potom je čas na niečo zábavné a ženské! Zahaľte sa do bodiek a nechajte sa unášať na vlne nežnosti. Bodkovaná blúzka s balónovými rukávmi je tým pravým kúskom, v ktorom budete neodolateľne zvodná a zároveň z vás bude vyžarovať kreativita, hravosť a sebadôvera.

Náš tip

Bodkovaná blúzka s viazačkou pristane každej žene

Ako pôsobiť ešte viac žensky v prvku prevzatom z mužského šatníka? To vás naučí práve hodvábna blúzka s viazačkou a výstrihom do V.

Vtip je predovšetkým v odlišnom úväze. Ozdobte si krk mašľou a v spojení s bodkami budete úplne neodolateľná. Čierna blúzka s bielymi bodkami je už stálicou v našich šatníkoch, ale až s viazačkou dostane ten správny šmrnc.

Ak ste podnikavá žena, noste ju s puzdrovou sukňou alebo capri nohavicami. Ak nemierite práve do práce, stavte na akékoľvek džínsy.

Bodkovaná blúzka s viazačkou pristane každej žene
Bodkovaná blúzka s viazačkou pristane každej žene
Bodkovaná blúzka s viazačkou pristane každej žene

Aby bodky skutočne vynikli...

Bodkám pristanú zaujímavé detaily! O tom vás hravo presvedčí blúzka s odhalenými ramenami alebo priehľadná blúzka s volánikmi. Stačí jeden výrazný kúsok a zvyšok outfitu sa kombinuje jedna báseň. Vkĺznite do svojich milovaných džínsov, obujte obľúbené basic tenisky, a ste pripravená ako do práce, tak na schôdzku vo svetle veľkomesta.