Dámske letné šľapky

Letné šľapky sú nevyhnutným doplnkom pre každého módneho nadšenca. Či už ste fanúšikom pokojných plážových prechádzok, alebo očarujúcich večerných párty, na Modiu nájdete tie pravé.

Dámske letné šľapky

Štýlové letné šľapky: doprajte svojim nohám slobodu

Prežite svoje letné dobrodružstvá s módnymi šľapkami od renomovaných značiek Calvin Klein, Converse alebo Gabor. Tieto značky zaisťujú kvalitu a štýl v jednom balení. Vyberte si zo širokej škály farieb a strihov a doplňte svoj outfit. Čo tak oslnivo biele šľapky na letné plážové výlety, alebo štýlové šnurovacie šľapky vo výrazných farbách pre energické večerné aktivity? Možnosti sú neobmedzené!

Náš tip

Oslnivá ako Sienna Miller alebo Gigi Hadid

Sienna Miller si obľúbila predovšetkým pohodlné šľapky, ktoré dokáže skvele skombinovať s ležérnymi a trendy kúskami, ako sú šaty, kraťasy alebo nohavice s vysokým pásom.

Ďalšou celebritou, ktorá prispieva k popularite letných nazúvacích topánok, je supermodelka Gigi Hadid. Gigi rada nosí šľapky v rôznych štýloch – od jednoduchých a minimalistických až po výrazné a farebné. Necháte sa týmto doplnkom zlákať aj vy?

Oslnivá ako Sienna Miller alebo Gigi Hadid
Oslnivá ako Sienna Miller alebo Gigi Hadid
Oslnivá ako Sienna Miller alebo Gigi Hadid

S čím kombinovať šľapky?

Keď hovoríme o štýlových kombináciách, nenechajte si ujsť naše tipy! Šľapky na platforme sa skvele hodia k vzdušným šatámroztrhaným džínsom. Na večernú akciu vyniknú šľapky s kvetinovou potlačou a do práce poslúžia elegantné kožené šľapky v koňakovej alebo čiernej farbe. Čo hovoríte? Trafili sme sa vám do vkusu?