Šľapky na kline

Šľapky na kline sú štýlovým a pohodlným doplnkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku. Vyberte si topánky, ktoré budú ladiť s vašim štýlom a pridajte do svojich outfitov dávku elegancie.

Šľapky na kline

Šľapky na kline: štýlový kúsok pre každú príležitosť

Zaraďte do svojho šatníka šľapky na kline a užite si dokonalú kombináciu pohodlia a štýlu. Vyskúšajte značky ako Toms alebo Steve Madden, ktoré ponúkajú široký výber farieb a dizajnov. Vybrať si môžete svieže pastelové tóny, výrazné farby aj bláznivé potlače, s ktorými budete trendy a štýlová.

Náš tip

Šľapky na kline ako módny must-have

Americká herečka Jennifer Aniston je veľkou fanynkou šľapiek a rada ich kombinuje s džínsovou sukňou alebo voľnými nohavicami. Kendall Jenner zase uprednostňuje výrazné farby a nosí šľapky spolu so šortkami a crop topom.

Nechajte sa inšpirovať ich módnymi tipmi a vytvorte si svoj vlastný jedinečný vzhľad.

Móda s pár centimetrami navyše

Na bežné nosenie môžete topánky na kline kombinovať s voľnými šatami alebo šortkami, pre večerné aktivity je ideálna kombinácia s rovnými nohavicami a elegantným topom. Inšpirovať sa ale môžete aj celebritami, napríklad Kate Bosworth nosí šľapky v kombinácii s pruhovanými šatamidžínsovou bundou.