Dlhé letné šaty pre plnoštíhle

Plnoštíhle ženy môžu v lete zažiariť vďaka štýlovým dlhým letným šatám, ktoré dokážu lichotiť krivkám a skryť drobné nedostatky. Výbornou voľbou sú napríklad zavinovacie modely, ktoré podčiarknu pás a skryjú širšie partie.

Dlhé letné šaty pre plnoštíhle

Krivkám pristanú zavinovacie šaty

Ten, kto vymyslel zavinovacie šaty, bol jednoducho génius. Nie je postava, ktorej by nelichotili. Bacuľaté tvary schovajú a chýbajúce krivky zase doplnia, jednoducho zázrak! Širšie paže ľahko schováte vo variante s voľnejším rukávom a veľmi esteticky pôsobí aj výstrih do V, ktorý zase veľmi prospieva výraznému hrudníku, o zdôraznení pásu nehovoriac. Dlhé letné šaty pre plnoštíhle so zavinovaním vám skrátka nesmú chýbať.

Náš tip

Vzory, ktoré pristanú plnoštíhlym ženám

Dlhé letné šaty pre bacuľky či tehotné skvele fungujú, keď spojíte jednofarebný diel s výrazným vzorom na protiľahlé časti. Výrazný vzor vždy púta pozornosť a ľahko ju tak odvádza od časti, ktorú nechcete dávať na obdiv.

Väčší zadoček či tehotenské bruško ľahko skryjete v šatách s tmavým spodným dielom, a naopak zdôrazníte krásne poprsie vo vzorovanom vrchu. Pre odvážnejších je možné zakomponovať aj väčší výstrih.

Vzory, ktoré pristanú plnoštíhlym ženám
Vzory, ktoré pristanú plnoštíhlym ženám
Vzory, ktoré pristanú plnoštíhlym ženám

Naučte sa so svojimi krivkami pracovať

Schovávanie v beztvarej mase látky objemnejším tvarom nesvedčí, práve naopak. Úplne stratíte na svojej ženskosti a zbytočne si pridáte kilá navyše. Snažte sa pomocou vyvýšeného pása predĺžiť nohy a vždy stiahnuť pás v najužšom mieste. Vytvoríte tak efekt presýpacích hodín, ktorý opticky uberá kilá a dodá vám symetriu. Povolené sú aj úzke dlhé letné šaty, len zapojte do hry pevnejší materiál a zoštíhľujúcu bielizeň.