Cyklistické prilby Fox

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Fox

Cyklistická prilba vám môže zachrániť život

Nepodceňujte bezpečnosť! Prilba na bicykel pádu nezabráni, no stlmí následky. Prezrite si spoľahlivé značky Scott, Head, Uvex, ktoré nosia aj vrcholoví športovci. Nezabúdajte, že pre mládež do 15 rokov je detská cyklistická prilba povinná a mali by ste ju meniť po páde, ale i po pár rokoch, lebo UV žiarenie cyklistické prilby znehodnocuje.

Ako vybrať prilbu a čo musí spĺňať?

Cena by nemala byť jediným faktorom pri rozhodovaní. Vyhovujúca prilba by mala mať bezpečnostný certifikát, otvory na odvetrávanie hlavy a systém zapínania by vás nemal nikde obmedzovať. Správnu veľkosť zistíte odmeraním obvodu hlavy v najširšej časti. Rozhodujúci je aj účel – potrebujete horskú alebo cestnú prilbu?

Detská prilba pre malých dobrodruhov

Detská prilba na bicykel býva často ozdobená obľúbenými rozprávkovými hrdinami, takže vaši drobci ju budú určite na cestách hrdo nosiť. Chráňte aj najmenších, ktorých vozíte v cyklistickej sedačke. Zlaďte drobcom cyklistickú výbavu s fľašou na bicykel, aby počas jazdy nezabúdali ani na pitný režim a rodinný výlet sa môže začať!

Preskúmajte kategórii cyklistické prilby a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie spacie vaky, rybárske prútytašky a nosiče na bicykle čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Fox, objavujte nové e-shopy a obchody - Alza.sk, 4camping.sk a SKLsport.sk alebo vyberajte podľa farieb.