S rúškom na tvári vo veľkom štýle: Letia značkové, s vtipným nápisom aj Disney

11.08.2021

Pandémia koronavírusu je aj naďalej aktuálnou témou. Nariadenia platné po celom svete v súčasnosti stále odporúčajú nosenie rúška, a to či už pri nákupoch, vo vlaku, na úradoch alebo v MHD. Po rúšku preto siahame takmer každý deň a pomaly sa z neho stáva súčasť našich outfitov. Ak vás už nebaví obyčajná klasika, toto sú štýlové alternatívy, ktoré spestria váš každodenný outfit.

1. Značkové rúška na každú príležitosť

Ak máte svoje obľúbené značky oblečenia, je viac než pravdepodobné, že po vyše roku pandémie už stihli do svojho sortimentu zaradiť aj ochranné rúška. Z kategórie športových verzií nájdete na tvárach ľudí často Adidas rúško alebo obľúbenú verziu od značky Nike.

So štýlovými rúškami nezaľáhajú ani exkluzívnejšie značky ako Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Desigual, či GANT a vybrať si tak môžete rúško s logom alebo typickými farbami svojho obľúbenca. 

2. Dámske rúška v rôznych farbách a vzoroch

Každá módna maniačka si potrpí na správne skombinovaný módny doplnok a ochranné rúško môže byť ďalším doplnkom, ktorý vás outfit urobí jedinečným.

K jednoduchému outfitu preto môžete zvoliť výrazné dizajnové rúška, ktoré svojou farebnou kombináciou alebo vzormi dodajú vášmu outfitu ten správny šmrnc. Trendy sú rôzne safari vzory, rúška s kvetinovým vzorom, ale aj látkové rúška s večne aktuálnym bodkovaným detailom.

3. Chcete pobaviť okolie? Vsaďte na vtipné rúško s potlačou

Mať v zálohe jedno obyčajné čierne rúško je síce fajn, ale čo tak verzia s vašou obľúbenou rozprávkovou postavičkou alebo rúško s nápisom z obľúbeného seriálu Priatelia?

Ak chcete ostatných aspoň trošku rozveseliť a zároveň sa pýšiť naozaj originálnym a štýlovým doplnkom, vsaďte na vtipné rúška, ktoré pobavia. Skvelé prevedenia nájdete napríklad v eshope ako ABOUT YOU alebo BezvaSport.        

Tip redakcie:

Chcete mať rúško s originálnou potlačou, ktoré nemá nik iný? Vytvorte si vlastný návrh potlače! Vytlačte svoj návrh na nažehľovací papier a teplom zo žehličky ho preneste na vybranú časť rúška. Pozor, nezabudnite na kvalitnú náplň do tlačiarne, ktorá umožní hodnovernú tlač detailov vášho návrhu.

4. Rúško na tvár či je zima alebo leto

Poznáte to, príde zima a náš šatník zrazu ovládne čierna farba. Presný opak zase zažívame v lete, kedy meníme jednu farbu za druhou. A čo s rúškom? Prispôsobte ho tiež. Výrazné letné kombinácie vymeňte v zime sa pekné rúško s motívom snehových vločiek a na jar stavte na jemné kvety.  

5. Detské rúška aj pre dospelých

V každom z nás sa skrýva šibalské dieťa a niekedy si jednoducho máme chuť uletieť. V takýchto dňoch je dobré mať po ruke ochranné rúško, ktoré vo vás to dieťa prebudí a naladí vás na dobrý deň. Dinosaury, srdiečka, okaté postavičky, zvieratká, kaktusy či iné výmysly – fantázii sa medze nekladú.

Zdravotníci či lekári tiež siahajú po krajších a veselších rúškach hlavne pokiaľ ordinujú na detských oddeleniach. Ak máte zdravotníka v rodine aj vy, môžete mu urobiť radosť a kúpiť im jedno veselé rúško do zásoby.

Autor článku