Spacie vaky Trimm

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Trimm

Ako správne vybrať spací vak?

Múmiový či dekový? Perový alebo z dutého vlákna? Letné alebo trojsezónne? Než začnete investovať vo veľkom, najprv popremýšľajte, ako často budete spacák potrebovať, kam sa s ním chystáte vyraziť, a v akom období. Akonáhle si zodpoviete tieto otázky, dokážete zoškrtať zbytočnosti a ušetriť aj nemalé peniaze. Možno tiež zistíte, že je letný aj zimný spacák vo väčšine prípadov zbytočný.

Trojsezónny spacák = kráľ medzi spacími vrecami

Najrozumnejším a tiež najvyhľadávanejším variantom bývajú trojsezónne spacáky, ktoré mávajú najlepší pomer ceny a výkonu. Nezahrejú síce toľko ako zimné, ale pokiaľ sa nechystáte do extrémnych podmienok, milo vás prekvapí teplotným komfortom aj v teplotách okolo nuly. Aj jeho zbalený objem je prijateľný. Ten je síce väčší ako pri letných spacákoch, ale v našich končinách to rozhodne stojí za to.

Spacák voľte podľa strihu a dĺžky

Spacák vyberajte podľa dĺžky, nemusíte potom príliš sledovať, či je dámsky alebo pánsky. Rozhodne ale choďte po rokmi overených značkách ako Coleman, Husky či Pinguin. Ak sa chcete s partnerom prihrievať vzájomne, vyberajte spacáky pre dvoch. Čo sa týka materiálu, cena je tu priamo úmerná kvalite. Zlatým stredom je mikrovlákno, ktoré skvele zahreje, ale nezruinuje vašu peňaženku.

Preskúmajte kategórii spacie vaky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie vodácke vaky, pumpy a doplnky, stanypríslušenstvo k stanom čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Trimm, objavujte nové e-shopy a obchody - Parys.sk, 4camping.sk a Scootshop.sk alebo vyberajte podľa farieb.