Dámske baggy nohavice

Baggy nohavice sú na vzostupe už nejaký čas, ale až vtedy, keď sa začali objavovať v uliciach New Yorku, Londýna, Milána alebo Paríža, sa z nich stal skutočný hit. Na Modio.sk nájdete dlhé aj skrátené, čierne aj farebné.

Dámske baggy nohavice

Dámske teplákové baggy sú synonymom pohodlia

Voľnosť a pohodlie - to sú len jedny z mnohých benefitov, ktoré vám dokážu priniesť baggy nohavice. Na začiatku všetkého boli dámske teplákové baggy, ktoré preslávila predovšetkým zumba. Odvtedy však uplynulo veľa času a baggy sa prebojovali aj do sveta elegantnej módy, preto ich dnes s pokojným srdcom môžete vyniesť aj do kancelárie.

Náš tip

Ideálna voľba pre milovníčky streetwear štýlu

Baggy nohavice sa vyznačujú predovšetkým zníženým sedom, vďaka ktorému doprajú svojej nositeľke maximálny komfort. Za ich popularizáciou stoja najmä fanúšikovia rapu a hip-hopu.

Nosiť ich môžete ako na voľný čas, tak na tréning. Skvele k nim bude vyzerať prešívaná vesta alebo bunda v street štýle. Ak chcete svoj športový look naozaj vyšperkovať, kúpte si hipsterskú teplákovú súpravu pekne tón v tóne.

Tú si navyše môžete požičiavať napríklad aj s partnerom - baggy sú totiž 100% unisex.

Ideálna voľba pre milovníčky streetwear štýlu
Ideálna voľba pre milovníčky streetwear štýlu
Ideálna voľba pre milovníčky streetwear štýlu

Baggy nohavice majú mnoho tvárí

Dámske baggy tepláky patria nepochybne k najobľúbenejšej verzii týchto nohavíc. Pokiaľ sa však rada s módou hráte, rozhodne stojí za vyskúšanie aj baggy jeans, voľné „hippie baggy“ alebo napríklad plátené baggy s pukmi a viazačkou v páse. Tie zalichotia aj ženám s plnšími krivkami! Zvýšený pás navyše krásne zdôrazní ženskú siluetu.