Dámske dvojfarebné džínsy

Dvojfarebné džínsy sa stali po celom svete bestsellerom po tom, čo ich do svojho šatníka zaradili Gigi Hadid, Bella Hadid a Kendall Jenner. Niet divu, tieto džínsy sú dokonalým osviežením každého outfitu, a navyše dokážu urobiť vaše nohy dlhšie a štíhlejšie.

Dámske dvojfarebné džínsy

Dvojfarebné džínsy: buďte stredobodom pozornosti

Milujete zábavu, nevšednosť a energiu? Nadšencom módneho adrenalínu určite neunikol trend color blocking. Jedná sa o zmiešanie dvoch až troch výrazných a často protichodných farieb dohromady v jednom kúsku oblečenia. Fashion svet tak oprášil osemdesiatkovú módu a tento hit sa prepísal aj medzi džínsové kreácie. Každý kus tak môže byť vďaka tomu originálom.

Náš tip

Farebný džínsový koktail pre hravé duše

Že džínsy nemusia byť iba modré, to extravagantné a nepokojné duše určite dávno dobre vedia. Ale čo tak zájsť ešte o kúsok ďalej a mať dvoje džínsy v jedných?

Oblečte trendy zvonový strih, do ktorého zapojíte dve farby naraz, a podmaňte si ulice. Nohavice sa okamžite stanú stredobodom vášho nového looku.

Farebný džínsový koktail pre hravé duše
Farebný džínsový koktail pre hravé duše
Farebný džínsový koktail pre hravé duše

Nepotrebujte cvičiť, stačí vedieť kúzliť s optikou

Chcete zažiť tie pravé módne čary? Naučte sa využívať tajomstvo tmavých a svetlých farieb! Stačí iba „obkresliť“ boky tmavým pruhom látky. Ten môže siahať pokojne do polovice stehien a nemusí byť dokonca ani rovný. Rovnaké pravidlo ľahko využijete aj pri výbere šiat. Pridajte navyše ešte vysoké podpätky a gazelie nohy sú na svete!