Topánky pre chlapcov Sam 73

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Sam 73
Kategórie
Filtrovanie

Topánky pre chlapcov na každodenné nosenie

Obzeráte sa po topánkach pre vaše ratolesti? Hľadajte podľa sezóny: do teplého počasia sa hodia plátenky, na prechádzky do mesta skvelo poslúžia jarné topánky pre chlapcov, v lete nezabudnite na sandále, v ktorých sa detská noha nebude potiť. Zimné topánky pre chlapcov musia byť dostatočne zateplené, nepremokavé a odolné, aby zvládli detské vystrájanie.

Športové topánky vyberajte s dôrazom na účel

Na športové aktivity potrebujú deti viacero športových topánok. Do lesa a na turistiku odporúčame trekové topánky, ktoré sa postarajú o stabilitu a bezpečnosť aj v náročnejších podmienkach. Na aktívne športy sa viac hodia priedušné a odpružené tenisky. Obľúbené farby u mladých chlapcov sú modré, čierne, sivé alebo hnedé.

Špeciálne príležitosti si vyžadujú spoločenské topánky

Svadba, rodinná oslava a ďalšie slávnostné udalosti sú len niektoré z mnohých situácií, kedy sa hodí mať v zásobe pre chlapcov aj elegantné poltopánky. Spolu s peknou košeľou a nohavicami doplnia štýlový a reprezentatívny outfit hodný mladého džentlmena.

Preskúmajte kategórii topánky pre chlapcov a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské vychádzkové tenisky, chlapčenské teplákychlapčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sam 73, objavujte nové e-shopy a obchody - HUMANIC, Bosonozka.sk a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.